Zuckerberg'den önemli açıklamalar!

Zuckerberg'den önemli açıklamalar!
Facebook CEO'su Mark Zuckerberg yedi yıl önce Facebook'u oluşturduğu Harvard'ı bugün ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.

Zuckerberg'den önemli açıklamalar!

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg yedi yıl önce Facebook'u oluşturduğu Harvard'ı bugün ziyaret etti. Daha öncesinde Massachusetts Teknoloji Enstitüsünü ziyaret eden Zuck, burada öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilerin Facebook şirketi altında çalışmak istemeleri ile ilgili sorularına yanıt verdi. Daha sonra Harvard'a geçen Zuck, burada öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilerden gelen bir çok soruyu yanıtladı. 2004 yılında Harvard'a temeli atılan Facebook o günden bu yana tam 800 milyon kişi tarafından kullanılarak dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi durumunda.

27 yaşında olmasına rağmen dünyanın en zengin 14'üncüsü olan Zuck, kendisine yöneltilen Facebook'un satışı ve halka arz ile ilgili sorularına açıklık getirdi. Zuck, Apple tarafından kendilerine bir teklif gelmediğini ve halka arz içinde buna hazır olduklarını açıkladı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi