ZTE yeni cep telefonunu tanıttı!

ZTE yeni cep telefonunu tanıttı!
ZTE Grand S CES 2013'de görücüye çıktı.

Çinli cep üreticisi ZTE, yeni amiral gemisi cebini CES 2013'de ilk kez gösterdi. 5 inç'lik bir cep olan ZTE Grand S, şirketin Grand X ve Grand Era modellerinden de daha üstün özelliklere sahip.

 

Grand S'in 5 inç'lik ekranı Full HD çözünürlük sunarken, cebin kalınlığı Lenovo'nun yeni tanıttığı K900 ile aynı: 6.9mm. 4 çekirdekli Snapdragon S4 işlemcisini kullanan (K900'ün işlemcisi çift çekirdekli) Grand S'in üzerinde 13 megapiksellik bir de kamera var. Cihazın açıklanan diğer özellikler arasında 2 megapiksellik ön kamera ve 4G LTE bağlantısı bulunuyor.

 

Çıkış tarihi henüz belli olmayan Grand S, Çin'de 2013'ün ilkbahar aylarında piyasaya sürülecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi