Zombilerden kaçmak için onlarla savaşmanızda gerekiyor

Zombilerden kaçmak için onlarla savaşmanızda gerekiyor

Zombie Highway içinde biraz araba sürüşü biraz  da silahlar ile zombileri yoketmeye çalıştığınız  güzel  bir oyun. Daha önce size zombiler ile ilgili çok güzel bir oyundan bahsetmiştik. Bu seferki oyunumuz da aracınızla zombilerden kaçmaya çalışıyorsunuz. Yolda ilerlerken devrilmiş arabalara çarpmadan ilerlemeli, aracınıza saldıran zombileri sizin aracınızı devirmeden öldürmeli ve bunları yaparkende cephanenizi verimli kullanmalısınız. Son kurduğum cümleden oyunun aslında çokta kolay olmadığını farketmişsinizdir. Oyunda ilerledikçe yeni silahlar ve araçlar kullanıyorsunuz. Araçların hepsi ağır, başlangıçta bile Hummer benzeri askeri bir araç ile başlamanız ilerleyen bölümler için kafanızda araç yönünden herhalde birşeyler oluşturur. Tabii oyunumuzda zombilerde kendi içlerinde gelişiyor. Kendi enerjisi dolan, daha zor ölen gibi zombiler sizin işinizi daha da zorlaştırıyor. Oyun tarzını sevenler için uzun süre hiç sıkılmayacakları bir oyun techcekirdek olarak bu oyunu çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi