Zombiler dünyasına başka bir dünyadan bakış

Zombiler dünyasına başka bir dünyadan bakış

Zombilerle ilgili binlerce film, oyun yapılmıştır herhalde hatta televizyonlarımızda bir tane dizisi bile var bu konunun. Call of mini double shot ise bu zombilere kübik kafalar vererek onlara ağırlığı görsellikte olmak üzere zombilerde bir fark yaratmışlar, oyunumuzda kübik kafalı karakterimizin zombi istilasına karşı direnişine yardım ediyoruz. Ne yazık ki oyunda uzun süre aynı haritada oynuyorsunuz. Fark ise her bölümde yeni yaratıklar ve yeni yaratıklara yeni  özellikleri eklenmesi ile yaratılıyor. Bölüm geçtikçe para ve deneyim kazanarak daha sonraki bölümler zorlaştıkça para ve kristal karşılığı yeni teçhizatlar alabilirsiniz. Zaten özellikle silahınızda güncellemeye gitmezseniz bölümler size işkence gibi gelir. Aynı şekilde giysilerinizde de değişikliğe giderek mikrobun sizi etkileme oranını düşürebilirsiniz.

Oyun sağ ve sol alt taraflarda ki joystick'lerde yönetiliyor. Biri hareket yönünüzü belirlerken diğeri nereye ateş ettiğinizi belirliyor. Mermi sıkıntınız yok yani durmadan ateş ederek hareket edebilirsiniz. Bazı noktalardaki varillere ateş ederek bomba etkisi yaratabiliyorsunuz fakat mantık hatasımıdır yoksa oyunu kolaylaştırmak içinmidir bilmiyorum ama patlama bize zarar vermiyor. Bu arada bir yardımcımız var oldukça dayanıklı, bizim kadar yetenekli olmasada o da bizimle beraber savaşıyor genelde onun arkasında kalarak sağlık durumunuzu iyi tutabilirsiniz.

Tanıtımdan sonra şunu bilmenizi isterim oyunu oynadığınızda ve turları geçtiğinizde elinizde ağrı hissetmeniz çok normal çünkü kendinizi, elinizi, belkide dişinizi sıkarak oynuyorsunuz bu oyunu. 

Call of mini double shot bu tarz oyunları sevenler için vazgeçilmeziniz olmaya aday.

 

 

 

 

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi