Zevkli bir Puzzle oyunu

Zevkli bir Puzzle oyunu
Hem Android hem ios hemde windows mobile de oynanabilen Meon ile zorlu puzzle lar sizi bekliyor.

Daha önce bir çok puzzle oyunu hakkında bilgi verdik. Ama bugün üzerinde değineceğimiz Meon onlardan biraz daha farklı. Çoğu puzzle oyununda oyun birden zorlaşırken ve bu da oyuncuyu çabuk sıkarken Meon zorluk derecesini çok yavaş bir şekilde arttırıyor. Bu eğlenceli oyunun bağımlılık yapmasının belkide en önemli neden bu. Oyunda küçük bir yaratığımız bir yöne lazer gibi bir ışık veriyor ve bu lazer ışığının diğer yaratığı aydınlatması isteniyor tabii her ışık rengi her yaratığa yaramıyor ayrıca bazen ışık çoğaltıcı, bazen bir renk değiştirici, bazende bir optik cam ile yön değiştirme durumlarının hepsini kullanarak işin içinden çıkabiliyorsunuz. Galeride görsel detaylardan oyunun basit ama bir o kadar zor yapısını inceleyebilirsiniz. Sizlere daha önce önerdiğimiz craziness isimli oyunda olduğu gibi(Oyunun hakkını yiyerek iki oyunu tek seferde anlattığım bu oyunu eğer indirmediyseniz hemen indirin). çözemediğiniz puzzle'ları belli bir ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz. Oyunun iphone için ücretsiz versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Meon oyununun çözemediğiniz bölümleri için video eki 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi