Zaman tüneli artık IOS uygulamasında da aktif

Zaman tüneli artık IOS uygulamasında da aktif
Facebook IOS uygulaması için de güncellemeyi gerçekleştirdi.

Daha önce Facebook'un beklenen güncellemesi Time Line(Zaman Tüneli)'nin bütün kullanıcışar için açıldığını ve aynı zamanda Android uygulaması içinde kullanılabilir olduğunu bildirmiştik.

Iphone telefonlarda uygulama aracılığıyla daha önce görünmeyen zaman tüneli artık kullanılabilir durumda. Eğer güncellemeleriniz otomatik değilse bu uygulamayı güncelleyerek zaman tünelini IOS uygulaması aracılığıyla kullanabilirsiniz. 

Daha önce Android uygulamasında bahsettiğimiz ekstra özellikler IOS uygulamasında da mevcut. Iphone kullanıcılarının Zaman Tüneli için Safari tarayıcılarını kullanmaları gerekmemekte artık...

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi