Yüksek kaliteli ses kaydı

Yüksek kaliteli ses kaydı

Daha önce güzel not tutulabilecek bazı uygulamalar(wunderlist,clear) hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Zamanımızın hastalığından unutkanlıktan kurtulmak yerine onunla savaşa daha çok silahla girmek şu sıralar oldukça revaçta. Açıkçası ben daha önce bir toplantımı akıllı telefonumu kullanarak kaydetmiş daha sonra raporlama aşamasında kaydı dinleyerek çalışmıştım. Bu konuda iphone veya başka akıllı telefonların hepsinde güzel ses kayıt özellikleri var. O zaman neden italk ile ses kaydını yapayım diyebilirsiniz. Öncelikle italk ile ses kaydı yaparken hangi kalitede ses kaydı yapmak istediğinizi siz seçebiliyorsunuz. Özellikle yüksek kaliteli ses kaydında dışarıdaki seslerin indirgenerek esas sesin belirginleşmesi programı neden kullandığınızı size hatırlatıyor.Ses kayıtlarına isim vererek daha sonra o kaydın bulunması için arama yapabiliyorsunuz.Bu tanıtım uygulamanın ücretsiz versiyonu içindi uygulamanın bir de italk recorder olarak ücretli versiyonu mevcuttur. Ücretli versiyonun en büyük farkı ise ses kayıtlarını mail olarak atabilme özelliği ki unutkanların kendilerine mail atması işlerini dahada kolaylaştırır. Son olarak Android italk ile bizim bu bahsettiğimiz uygulamanın aynı olmadığını bilmeniz gerekiyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi