Youtube'un yeni yüzü

Youtube'un yeni yüzü
Google, Youtube ile internet televizyonculuğuna başladı.

Bugünlerde Youtube'a girdiğinizde sitenin ara yüzünün değiştiğini fark etmişsinizdir. Daha önce sahip olduğumuz Youtube hesabımız artık daha bir profil havasında. Google internet kanallarınıda yayına başlattı. Yeni ara yüzde kanallar bölümünden seçtiğiniz kanalların kısa tanıtımlarını izleyip üye olabiliyorsunuz.

Üstelik Twitter, Facebook, Google+ gibi hesaplarınızı Youtube ile eşleştirebiliyorsunuz. Sayfanın sağ alt köşesinde siz kısa bir tanıtım turuna yönlendirecek linki de görebilirsiniz.

Youtube resmi blog sitesinin yeni görünüm hakkındaki açıklaması 'yeni dizayn ilgili kanalları bulup takip etmeyi, tavsiyeleri araştırmayı kolaylaştıracak. Facebook ya da Google+ ana sayfanızı Youtube'a bağlayarak sayfanızın beslemesini ayarlayabileceksiniz.'

Yeni görünümü aşağıdaki videodan kontrol edebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi