Youtube'dan yeni bir servis: Slam

Youtube'dan yeni bir servis: Slam
Youtube Slam: yetenekli insanların keşif yeri

Google Youtube'u satın aldıktan sonra pek fazla geliştirme yapmamıştı. En azından kullanıcıları direk site üzerinde vakit geçirtebilecek değişlikleri kastediyoruz burda. Yoksa Youtube satın almasından sonra Google aralıksız diğer servislerinde de olduğu gibi Youtube üzerinde de çalışmıştı elbet.

Google resmi olarak Youtube Slam isimli bir servis hizmete sundu. Servisin amacı oldukça basit bir mantık. İki video arasında oylama yapıyoruz. Hangisinin daha iyi olduğunu seçiyoruz. 

Youtube bu servisini; amatör ve yetenekli insanların keşfine çok uygun olarak açıkladı. Bakalım bu servisi kullananlar yetenekli insanları bulup çıkarmada başarılı olabileceklermi.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi