YouTube'dan Ramazan'a özel kanal!

YouTube'dan Ramazan'a özel kanal!
Google, YouTube üzerinden Ramazan ayına özel bir kanal açarak dünyadaki tüm müslümanlara sürpriz yapmış oldu.
Google resmi blog sayfasında yaptığı açıklamada, Dünyada milyonlarca müslüman bu yıl çok sıcak günlere denk gelen kutsal Ramazan ayında oruç tutmaya başladı. 
 
Ramazan ayının müslümanlar için kutsal olduğunu ayrıca gelenek ve aile bağları açısından da önemli olduğuna değinen YouTube yetkilileri, Ramazan aynın sadece ibadet ayı değil sosyal bir yönüde olduğunu, yardıma muhtaç insanlara yardım edilmesi gerektiğine de değindi. 
 
Ayrıca, kanalda, Google Hangout üzerinden, Ramazan ayının 30 günü için 30 ''ünlü'' şefin favori yemek tariflerini paylaştığı ve doktorların sağlıklı yemek üzerine ipuçları verdiği 30 sanal toplantının yer aldığı ifade edildi.
 
Dili Arapça olan kanalda, Mekke'den canlı yayın da yapıldığı bildirildi.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi