Yılbaşı geri sayımı için ücretsiz Apple uygulamaları...

Yılbaşı geri sayımı için ücretsiz Apple uygulamaları...
Yılbaşı geri sayımı için birbirinden güzel ücretisiz Apple IOS uygulamaları...

Yılbaşına 3 günden az bir süre kala akıllı telefonlarınıza çeşitli yılbaşı uygulamalarından birini yükleyerek telefonunuzu geri sayım sayacı olarak kullanabilirsiniz. Apple'in IOS işletim sistemi için yazılmış ve ücetsiz olan uygulamaları aşağıda resimli şekilde inceleyebilir ve hoşunuza gideni Apps Store'den indirerek telefonunuza yükleyebilirsiniz.

 

1. Noel Badge Geri Sayım:

Kırmızı arka plan üzerine düz metinlerden oluşan bu uygulama ile yılbaşına kaç gün, kaç saat, kaç dakika ve kaç saniye kaldığını görebilirsiniz.

 

2. Geri Sayım XMAS: Dokunmatik ekranınızın üzerinde yılbaşına ne kadar süre kaldığını görebilir ve bu görüntüyü sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilirsiniz.

 

3. Noel Saat: Deluxe Edition: Bu uygulama geri sayım sayacının ötesine geçerek size yılbaşı gecesi için hazırlanmış sevimli bir ev ortamı sunuyor. Duvarda saat, şöminede yanan ateşin ses efekti ve bunlara ek olarak istediğiniz bir müziğide arka fon olarak ayarlayabiliyorsunuz.

 

4. Noel Pet Geri Sayım Sayacı: Noel müzüği ve kar efektleri bulunan bu uygulamada ekrana istediğiniz hayvanı getirebilirsiniz. Birbirinden sevimli hayvanların bulunduğu uygulamada yılbaşına ne kadar sürenin kaldığını seçtiğiniz hayvanlar size söyleyecektir. İsterseniz tüm bunları e-posta ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi