Yeni Surface ortaya çıktı!

Yeni Surface ortaya çıktı!
Surface RT ve Surfece Pro'dan sonra üçüncü bir model daha ortaya çıktı.

Microsoft 3. Surface modelini Çin'de, "Surface Çin" olarak lanse ediyor. Şirket geçen hafta, Amerika ve Kanada'da geçtiğimiz Şubat ayında çıkardığı Surface Pro'yu piyasaya sunacağı üçüncü ülke olarak Çin'in gösteriyordu. Bugün planlandığı gibi Surface Pro Çin'de satışa sunuldu. Ancak, Microsoft halen Çin müşterisine başka bir sürüm daha satıyor ve bu sürüm, RT ve Pro'dan biraz farklı.

 

Microsoft.Tmall.com web sitesi 128 GB kapasiteli Surface Pro sürümüne ilave olarak Windows 8'in Pro olmayan sürümü yüklü, Intel bazlı ve 64 GB/128GB seçenekli Surface'inin de piyasada olduğunu gösteriyor. Bu "Surface Çin", Surface Pro'dan farklı olarak, Windows 8'i sadece Çince olarak destekliyor.

 

"Surface Çin" ücretsiz Office 2013 Home ve Student ile birlikte satışa sunuluyor. Bildiğimiz Surface Pro ise Office Home Premium'un 30 gün deneme sürümü ile piyasada.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi