Yeni Samsung Galaxy sızdı!

Yeni Samsung Galaxy sızdı!
Özellikleri Galaxy Nexus ile Galaxy S3 arasında olacağı düşünülen Galaxy Premier'e ait bir fotoğraf, internete sızdı.

Galaxy S3'e oldukça benzeyen Premier'in bu fotoğrafı, Twitter'da @evleaks hesabı üzerinden "Samsung GT-I9260 (Galaxy Premier?) in the wild." mesajıyla yayınlandı.

 

 

Galaxy S3 Mini tanıtılmadan hemen önce bir Alman web sitesinde ortaya çıkan Galaxy Premier raporu, cihazın 1.5GHz çift çekirdekli işlemciye, 4.6 inç 1280x720 Super AMOLED ekrana, 8MP kameraya ve NFC çipine sahip olacağını söylüyordu. Rapora göre cep, kutusundan Jelly Bean (Android 4.1) yüklü olarak çıkacaktı. Sonraki sızıntılar ise cihazın 2MP'lik bir ön yüz kamerası, 4.65 inç ekranla geleceğini söylüyordu. Çarşamba günü ortaya çıkan rapor ise Premier'ın 1GB RMA'e, bir microSD slotuna, LED flaşa ve Samsung TouchWiz kullanıcı arayüzüne sahip olacağını söylüyor.

 

 

@evleaks, daha önce de Nokia Lumia 920, Lumia 820, HTC One X+ gibi gibi cihazların fotoğrafarını sızdırmıştı. Dolayısıyla sızan fotoğrafın gerçek olma ihtimali var.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi