Yeni Philips Ds3600

Yeni Philips Ds3600
Philips’in farklı özellikleri, şık tasarımı ve pratik kullanımı ile dikkat çeken docking hoparlörü DS3600 tanıtıldı.

Apple ürünleri için geliştirdiği docking hoparlörlerle iddialı ürünler ortaya koyan Philips, yeni modeli DS3600’de de yenilikçi yaklaşımını sürdürüyor. Philips DS3600, Bluetooth bağlantısıyla müziği özgürleştiriyor. 

 

Evimizde ya da ofisimizde kullandığımız docking hoparlörler, gitgide daha işlevsel hale gelmeye başladı. Philips’in farklı özellikleri, şık tasarımı ve pratik kullanımı ile dikkat çeken docking hoparlörü DS3600 da yenilikçi özellikleriyle ilgi çekici.

 

Bluetooth bağlantısı ve güçlü donanımıyla özgür ve  kristal netliğinde müzik keyfinin kapılarını açan yeni DS3600’le, önceki Philips Dock Station modelleri gibi iPod/iPhone/iPad ürünlerini bilgisayarınızla senkronize etmeniz de mümkün.

 

DBB özelliği ile alçak sesleri derin bas için her ses seviyesinde koruyan Philips’in yeni docking hoparlörü, derin bas sesler içinse hassas ayarlanmıș bas borularına da sahip. Cep telefonu parazitlerini önleyen blendaj teknolojisi ve 20W RMS toplam çıkıș gücü, ürünün diğer önemli özellikleri arasında. 

 

Cihaz yuvaya takılı olmadığında da iPod/iPhone/iPad'den Bluetooth ile kablosuz müzik akıșı sağlayan Philips DS3600, ayrıca 3,5 mm’lik AUX çıkışına da sahip. Böylelikle diğer tüm elektronik cihazlarla kolaylıkla bağlantı sağlanabiliyor. İşlevsel uzaktan kumandasıyla özgürlüğü ikiye katlayan Philips DS3600, DockStudio uygulaması ile diğer ilgi çekici yazılım özellikleri de kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

 

Philips DS3600, 299,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi