Yeni Nexus fena sızdı!

Yeni Nexus fena sızdı!
Bugüne dek pek çok telefonu daha çıkmadan sızdıran kaynak, şimdi de yeni Nexus'u gözler önüne serdi!
Bir süredir görmeye alıştığımız "sızıntı" LG Nexus cep telefonu görsellerine bir yenisi daha eklendi.
 
 
Uzun bir süredir sır gibi "saklı tutulmaya çalışılan" tüm telefonları gözler önüne seren @evleaks Twitter hesabı, tıpkı Nokia Lumia 920'yi basına ifşa ettiği gibi, LG tarafından üretilen yeni Nexus 4 telefonun son görselini de Twitter sayfası üzerinden tüm dünya ile paylaşmakta gecikmedi. Yayınlanan görsel, temel olarak Samsung Nexus'a çok benziyor ama yine de hoparlörün ve kameranın yerleri tamamen farklı noktalara konumlandırılmış. Bundan önce ortaya çıkan görsellerden en büyük farkı ise, şüphesiz cihazın arkasında yazan "with Google" ibaresinin, devasa bir Nexus logosu ile değiştirilmiş olması.
 
 
Google, çok büyük bir aksilik olmazsa, bu yeni cihazı 29 Ekim'de yapacağı özel etkinlikte görücüye çıkaracak. Android 4.2 işletim sisteminin doğrudan cihaza kurulu bir şekilde karşımıza çıkması kuvvetle muhtemel. Tüm bunların haricindeyse, cihazın 4.7 inç, 1280 X 768 çözünürlükte ekrana, 1.5 GHz dört çekirdekli Snapdragon S4 işlemciye, 2GB RAM'e ve sekiz megapiksellik arka kameraya sahip olması bekleniyor. Pili çıkartılamayacağı iddia edilen ürün hakkındaki son detaysa, 8 ve 16GB'lık iki farklı modelinin bulunacağı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi