Yeni iPad önceki nesle göre daha kırılgan

Yeni iPad önceki nesle göre daha kırılgan
Yeni iPad daha narin

SquareTrade firması Apple'In yeni tableti iPad ve önceki versiyonu iPad 2 için yaptığı dayanıklılık testinde yeni iPad'in daha dayanıksız olduğunu duyurdu. Son kullanıcı olarak bizlerin alıp denemeye cesaret edemeyeceği testte omuz yüksekliğinden bırakılan iki cihaz arasında yeni iPad'in ekranın patlarcasına kırıldığını fakat önceki versiyonunun ise daha dayanıklı çıktığını duyurdu.

İlginç bir test ve bir çoğumuzun denemeyeceği bir test bu :)

Yeni iPad'lere öncekilerden daha iyi bakmamızı gerektirecek bir test aslında. Aman tutupda yükseklerden bırakıpda cihaz üzerinde test yapmayın.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi