Yeni hotmail tüm kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Yeni hotmail tüm kullanıcıların hizmetine sunuldu.
Hotmail'in yeni arayüzünde yapılan değişiklikler tüm kullanıcıların kullanımına açıldı.

Hotmail'i çoğumuz yıllardır kullanıyoruz. Aslında Gmail ve diğer bazı ePosta servislerinin daha önce geçmiş olduğu bir özellik olan flag(bayrak) ile işaretli olan ePostaların web arayüzünde en üstte kalmasına hotmail de geçiş yaptı. Bu sayede önem durumu yüksek olan ePostalarımıza flag koyarak en üstte görüntüleyebileceğiz. Yine yeni arayüzde mesajın hemen üzerindeyken o mesajı sil, flag la ya da okundu işaretle gibi özellikler sunulmuş. Bu özellikleri linkinden de kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca diğer yenilikler arasında göze en çarpanı abone olduğunuz bir ePosta servisine tek seçenek ile gönderene "Abonelikten çıkmak istiyorum" mesajını verebiliyor olabilmeniz. Bir diğer özellik ise zamanlanmış temizlik özelliği. Posta kutunuzu belli zaman aralıklarında belirlediğiniz kriterlere göre temizleyebiliyorsunuz. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi