Yeni Galaxy Note görüntülendi!

Yeni Galaxy Note görüntülendi!
Samsung Galaxy Note 10.1 tabletini tanıtırken Galaxy Note 8.0 göründü.

Güney Kore'deki bir Samsung etkinliğinde Galaxy Note 8.0'a ait ilk resmi görüntülendi.

 

Samsung'un Galaxy Note 10.1 tabletin LTE modelini tanıttığı sırada arka planda farklı bir tablet göze çarptı. Önceki sızıntılardakine oldukça benzeyen tabletin, Samsung'un önümüzdeki günlerde tanıtacağı düşünülen 8 inç'lik Galaxy Note 8.0 olma ihtimali yüksek.

 

Samsung'un Galaxy Note 2 cebinin tasarımını örnek alan Galaxy Note 8.0'ın üzerinde fiziksel bir giriş düğmesi bulunuyor. Hoparlörünün yanında ise alışıldık sensörler ve bir kamera var. Note serilerinin vazgeçilmezi S Pen de Galaxy Note 8.0'ın bileşenlerinden bir tanesi.

 

Cihazın ekranındaki gezinti düğmeleri, onun tabletlerdeki gibi bir arayüze sahip olacağını gösteriyor olsa gerek. Daha fazla detayı önümüzdeki günlerde başlayacak MWC'de göreceğiz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi