Yeni ATIV Smart PC’ler satışta!

Yeni ATIV Smart PC’ler satışta!
Samsung ATIV Smart PC’lerin beyazları satışa sunuldu.

Dizüstü bilgisayarın gücü ile tablet PC’nin kullanım kolaylığını bir arada sunan 2013 yılının iddalı ürünü ATIV Smart PC, beyaz modeliyle tüketicilere alternatif sunuyor. 

 

Ayrılabilir özel klavyesiyle dizüstü bilgisayardan tablet PC’ye kolayca dönüşebilen ve günün her saati rahatlıkla kullanılabilen ATIV Smart PC’lerin beyazıyla da en yaratıcı sunumlar hazırlanıyor, çizimler yapılıyor, filmler büyük bir zevkle izlenebiliyor.

 

Beyaz ATIV Smart PC’ler de yanında sunulan S-Pen sayesinde bir not defteri gibi de kullanılabiliyor. S-Pen sayesinde ATIV Smart PC kullanıcıları not almanın yanı sıra çizim yapabiliyor, el yazısını dijital hale dönüştürüyor, bir metni fotoğraf ve farklı görsellerle daha da zenginleştiriyor. Bu sayede Beyaz ATIV Smart PC’ler kullanıcılarının yanından hiç eksik olmuyor.

 

3G iletişim teknolojisini destekleyen modeliyle Samsung Beyaz Smart PC 1069 $+KDV’den satışa sunuluyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi