Yeni Acer ICONIA TAB A211

Yeni Acer ICONIA TAB A211
Acer, yeni 10.1 inç tablet bilgisayarı ICONIA TAB A211'i tanıttı.

Mobilite, çok yönlü kullanım, 3G ve Wi-fi bağlantı seçenekleri ile zengin bir multimedya, oyun ve web deneyimi sunarak içerik kullanımını maksimuma çıkarmak için tasarlanan 10.1 inç tablet, Acer ICONIA TAB A211 ile yeni bir ifade biçimi buldu.

 

 

İnce, akıllı ve süper özelliklerle dolu olan ICONIA TAB A211 zengin fonksiyonellik sunarak ailenizdeki her bireyin multimedya, sosyal ağ, okuma ve çalışma işlerinden yararlanabilmesini sağlar. Geliştirilen Acer Ring arayüzü daha hızlı yanıt verir ve en çok kullanılan uygulamalara her ekrandan erişim sağlar. Daha iyi çoklu görev kullanımı için tasarlanan bu cihaz web resimlerini, makaleleri, Google haritalarını ve hatta görüntülü konuşmalarınızdan gülümseyen yüzleri anında yakalayan ekran görüntüsü özelliğine sahiptir.

 

 

Yeni ICONIA TAB A211’in arkası zarif bir desenle hafifçe süslenmiş 2 rengi vardır: Metalik Gri ve İnci Beyazı

 

 

Müzik, filmler, oyunlar, okuma, sosyal ağ ve hatta çalışma: hiçbir şey bu tabletin yeteneklerinin ötesinde değildir. Ve en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmek ve heyecanlı bir oyun deneyimi için 6 eksen hareket algılamadan yararlanan eğlenceli oyunlar içerir. Dahası, bu tablet çok çeşitli formatları destekleyerek, üstün uyumluluk sunar ve kullanıcıların kod çevrimine ihtiyaç duymadan yüzlerce filmi indirme, paylaşma ve izlemelerine imkan verir.

 

 

Çalışmanız gereken durumlarda ICONIA TAB A211 kullanıcıların MS Office belgelerini görüntüleme ve düzenlemelerini sağlayan Polaris office sayesinde zengin fonksiyonellik ve kolay dosya yönetimi sunarak mobil ofisinizin gücünü ikiye katlar. Ve çalışırken aynı zamanda AUPEO ile erişebileceğiniz 120’den fazla radyo istasyonundan birini dinleyebilirsiniz! Veya, canınız bir şeyler okumak istiyorsa güncel kitapları veya favori dergilerinizi indirmek için online kitapçıları gözden geçirebilirsiniz.

 

 

NVIDIA Tegra 3 dört çekirdekli işlemci ile çalışan ICONIA TAB A211, 3G özelliği ile daha hızlı web’de gezinme, konsol kalitesinde oyunlar ve HD videolara erişim sunar. Arkadaşlarınızla canlı sohbetler için 2MP ön kamerasına sahiptir. Ayrıca, cihazın güvenliğini arttırmak ve tamamen size ait olduğundan emin olmanız için yüz tanıma özelliği sayesinde kamera tableti kilitlemek ve açmak için kullanılabilir. Üstelik kullanımı da çok eğlencelidir!

 

 

469$+kdv tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile ICONIA TAB A211, Bimeks, Darty, Vatan Bilgisayar Mağazalarında raflardaki yerini almıştır.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi