Yemek Sepeti

Yemek Sepeti

Yemek sepeti uygulaması ile aç kalma derdine son : )

İstediğiniz an size en yakın restorandan mobil cihazınız ile yemek söylebilirsiniz. Yemeksepeti hesabınızla giriş yaptığınızda daha önceki bilgilerinizin hepsine ulaşabilirsiniz. Uygulama ilk önce kullanıcı adı ve şifresini girmenizi ve şehrinizi seçmenizi gerektiriyor.

Uygulamada kayıtlı adreslerim, favorilerim ve önceki siparişlerim bölümleri yer almakta. Bildiğiniz gibi ev, iş, ev 2, yazlık gibi birden çok adres tanımlayabilmektesiniz yemeksepeti için. Adreslerim kısmından hangi adres için sipariş verecekseniz o bölgedeki açık restorantlara yönlendirileceksiniz. Restoran sayfasına ulaştığınızda klasik yemeksepeti sipariş prosedürü ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik bu sayfada 'Canlı Destek' bölümünden yazılı olarak sipriş ya da hizmet hakkında destek alabilirsiniz.

Ana ekranda internet uygulamasına benzer bir filtreleme yapılabilmekte. Mutfak, semt ve restoran olarak istediğiniz gibi süzme işlemi yapabilirsiniz. Uygulamanın görselleri için galeri kısmına bakınız.

Android için uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

IOS için uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi