Yelp Türkiye açılıyor

Yelp Türkiye açılıyor
Yelp Türkiye pazarına geliyor

Bu yılının ilk çeyreğinde halka arzını kârlı bir şekilde gerçekleştirerek borsaya giren Yelp, Türkiye pazarına da açılıyor.

 

Yelp, 13 Aralık Perşembe günü yelp.com.tr adresinde, Türkçe içerikle açılacak. Yelp, sadece İstanbul için değil, tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde hizmet verecek.

 

Yelp.com’un Yeni Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Miriam Warren, tüm Türkiye’yi kapsayacak Yelp’in öncelikli olarak İstanbul’a odaklanacağını aktardı. Yelp, Android ve iOS uygulamaları üzerinden Türkiye’deki işletmelere özel badge’ler verecek.

 

Türkiye, Yelp’in girdiği 20. ülke ve şu an için Türkiye’de bir ofis açmayacaklar.

 

Yelp nedir?

Yelp, Amerika Birleşik Devletlerinde çok popüler olan restaurantlarla ilgili pekçok  bilgiye ulaşabileceğiniz en önemlisi de diğer müşterilerin geçmiş tüketim tecrübelerine dayanarak verdikleri oylarla alakalı araştırdığınız restaurant ile ilgili büyük oranda kesin bilgilere ulaşabilebileceğiniz hizmet sitesidir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi