Yarışta tweet attı 100000 takipçi kazandı...

Yarışta tweet attı 100000 takipçi kazandı...
Bir Nascar yarışçısı yarış pistinde çektiği fotoğrafı tweetledi...

Daytona 500 yarışı yapılırken meydana gelen bir duraklama sırasında bir yarışçı telefonunu çıkarıp pistin fooğrafını çekip Twitter hesabında paylaştı. Bu paylaşımdan sonraki iki saat içinde tam 100000 takipçi kazandı.

Takım arkadaşının güvenlik aracına çarpması sonucu  yarışın duraklamasını fırsat bilen @keselowski mobil cihazıyla aşağıdaki fotoğrafı tweetledi.

1

Yakalşık bir saat duraklamadan sonra yarış tekrar baladı. Bu sürede Brad Keselowski'nin takipçi sayısı 85000'den 185000'e yükseldi. Duraklama boyunca takipçileriyle de Twitter üzerinden konuşmayı ihmal etmeyen Keselowski ilginç bir sosyal medya oalyına imza atmış oldu.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi