Xperia Z'nin fiyatı!

 Xperia Z'nin fiyatı!
Suya ve toza karşı dayanıklı Sony Xperia™ Z’nin satış fiyatı 1.849 TL

Sony’nin teknoloji ve tasarım konusundaki uzmanlığını şık bir tasarımla birleştiren Xperia™ Z, devrim yaratacak yeni özellikleriyle akıllı telefon devrini kapatarak “süper telefon” dönemini başlattı. Full HD ekranı ve suya dayanıklı tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Xperia™ Z, 1.849 TL’lik satış fiyatıyla da akıllı telefon pazarında liderliğe oynayacak. Siyah, beyaz ve mor renk alternatifleri bulunan Xperia™ Z, sahip olduğu teknolojik özellikler ve denge odaklı özel tasarımıyla bir “süper telefon” olduğunu kanıtlıyor.

 

Xperia™ Z’nin Öne Çıkan Özellikleri:

- Mobile BRAVIA® Engine 2 teknolojisine sahip 5” 1080 x 1920p Full HD Reality Display ekran

- En net fotoğraf ve videoları bütün ışık şartlarında yakalayabilen Exmor RS, HDR video ve Superior Auto özelliklerine sahip 13MP hızlı çekim özellikli kamera 

- Dayanıklı temperli cam ekran; toz tutmaz ve suya dayanıklı gövde (IP55 & IP57) 

- 2GB RAM'a sahip 1.5 GHz dört-çekirdekli Snapdragon S4 işlemci 

- Batarya STAMINA modu ile 4 kat arttırılmış pil ömrü

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi