Xerox'tan yeni yazıcı!

Xerox'tan yeni yazıcı!
Xerox, lazer tabanlı siyah beyaz çok fonksiyonlu ofis ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

Xerox WorkCentre 3325, dakikada 35 sayfaya varan baskı hızı ile wi-fi (kablosuz) baskı, bir seferde 50 sayfa arkalı önlü tarama, USB bellekten çıktı ve tarama, çift taraflı baskı, şifreli baskı, kağıttan e-posta, faks yönlendirme gibi üst düzey özellikleri bir arada sunuyor.

 

Xerox WorkCentre 3325, otomatik çift taraflı baskı ve dakikada 35 A4 sayfaya ulaşan siyah beyaz kopyalama, yazdırma hızı, faks ve renkli tarama gibi temel fonksiyonlarının yanısıra çok farklı özelliklere de sahip. 820 sayfaya kadar çıkartılabilen kağıt kapasitesi ile yoğun ofislerin iş akışına ayak uydurabilen Xerox WorkCentre 3325, yüksek kapasiteli baskı toneri sayesinde, daha az bir maliyetle daha uzun bir süre baskı yapabiliyor.

 

Xerox WorkCentre 3325’de bulunan güvenli baskı özelliği, istenirse kullanıcıların belirledikleri güvenlik şifrelerinin makineye girilmesi ile gönderilen çıktıların basılmasını sağlayarak, gizli dokümanların başkaları tarafından görülmesini engelliyor. Üzerinde bulunan optik karakter tanıma yazılımı (OCR), kullanıcıların taradıkları kağıt belgeleri hızlıca ve kolayca Word, Excel, PDF gibi tekrar düzenlenebilir elektronik dokümanlara çeviriyor. Xerox WorkCentre 3325'in CentreWare IS dahili web sunucusu, kullanıcıların cihazı uzaktan yönetmelerine olanak sağlıyor.

 

Xerox WorkCentre 3325’in üzerinde yer alan USB girişinden, harici USB belleklerle baskı alınabiliyor ya da USB bellekten tarama işlemi yapılabiliyor. Xerox WorkCentre 3325, bilgisayardan tarama, e-postadan tarama, faks yönlendirme, fakstan e-postaya tarama gibi yöntemlerle, kullanıcılara dokümanları farklı yollarla gönderme seçeneği sunuyor. Xerox WorkCentre 3325'de bulunan standart Wi-Fi özelliği, ofis ağı içindeki diğer kablosuz   Wi-Fi akıllı cihazların da makineyi kullanmasını sağlıyor.

 

Kullanıcı dostu elektronik kontrol paneli Xerox WorkCentre 3325’nin kullanımını kolaylaştırıyor. Xerox WorkCentre 3325'in tarama ünitesine bir seferde 50 sayfa doküman yerleştirilebiliyor ve arkalı önlü çift taraflı hızlı tarama yapılabiliyor. N-up baskı (çoklu sayfayı tek sayfaya sığdırma) özelliği de olan Xerox WorkCentre 3325 ile kimlik kartı veya ehliyet gibi belgelerin her iki tarafı, sayfanın bir yüzüne tek seferde fotokopi çekilebiliyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi