Xbox One'nın satışı başladı!

Xbox One'nın satışı başladı!
Geçtiğimiz tanıtımı gerçekleştirilen Microsoft’un başarılı oyun konsolu Xbox One raflardaki yerini aldı!

Yeni nesil Xbox, beklenenin ötesinde geniş bir depolama alanı, internet performansı, gelişmiş arayüzü ve oyun performansı kadar multimedya özellikleriyle de dikkat çekiyor.

 

Blu-Ray filmleri izleyebileceğiniz, 7 ayrı müzik ve 9 ayrı film formatını yürütülebilen, 3D oyunların sorunsuzca oynayabileceğiniz Xbox One, henüz çıkış tarihi belirlenmemiş Sony Playstation 4’e fark attı bile. 

 

MCV’nin haberine göre İngiltere’nin en büyük dağıtımcısı olarak bilinen BlockBuster, bu güne kadar görmedikleri bir ilgiye tanık oldu. İngiliz dev BlackBuster’ın yaptığı açıklamada, şimdiye kadarki en büyük ön siparişi aldıklarını ve bu rakamın geçilmesinin oldukça güç olduğunu belirtti.

 

Resmi satış rakamlarına bağlı sayacın henüz işlemediğini bildiren Microsoft, BlockBuster’ı doğrulayarak, ön sipariş konusunda büyük bir talep olduğunu ekledi. İlk başta bu talebi görünce şaşkınlığa uğrayan Microsoft, durumun oldukça keyifli ve uzun zamandır bekledikleri anın artık geldiğinden bahsetti.

 

Playstation 4 için ise herhangi bir önsipariş bilgisi verilmedi.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi