Windows Phone 8X Vodafone'da!

Windows Phone 8X Vodafone'da!
HTC'nin Windows Phone 8 ile donatılmış yeni cebi Vodafone'da satışta!

Vodafone Türkiye, kısa bir süre önce lanse ettiği Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu  kapsamında, Türkiye'nin ilk Windows Phone 8 işletim sistemli telefonu Windows Phone 8X by HTC'yi, tarifeye ek ayda 29 liradan başlayan fiyatlarla Vodafone aboneleriyle buluşturacak.

 

 

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, açıklamada yer alan değerlendirmesinde, Vodafone Türkiye olarak, abonelerinin dünya kalitesinde teknolojiye Vodafone farkıyla eşit şekilde ve kolaylıkla erişebilmeleri ve sonra da kolaylıkla kullanmaya başlayabilmeleri için kısa bir süre önce Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu A.C.A.İ.P'i hayata geçirdiklerini kaydetti.

 

 

Uysal, ''A.C.A.İ.P kapsamında şimdi de abonelerimizi Türkiye'nin ilk Windows Phone 8 işletim sistemli telefonu Windows Phone 8X by HTC ile buluşturuyoruz. A.C.A.İ.P ile son teknolojik cihazları en cazip ödeme seçenekleriyle sunmaya ve tüketicilerimizi akıllı çözümlerle buluşturmaya devam edeceğiz'' ifadelerini kullandı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi