Windows Phone 8X Avea'da!

Windows Phone 8X Avea'da!
HTC'nin Windows Phone 8'li yeni cebi, Avea'da satışa sunuluyor!

Windows Phone 8X by HTC, Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç. cihaz kampanyası kapsamında, 4 ayrı kampanya teklifi ve 41 TL’den başlayan fiyatlarla Avealılar ile buluşuyor.

 

 

Avea’nın seçme özgürlüğü sunan teklifleri  ile aboneler Windows Phone 8X by HTC ye, 24 ay taahütle isterlerse Tarifeye Ek Ödeme teklifi ile, isterlerse 250 MB, 1GB ya da 4GB internet paketli tekliflerden biri ile ya da 1000 dk.+1000SMS +2 GB lık Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecekler. Cihazı peşin ya da kredi kartı ile almayı tercih eden abonelere ise, bu cihazda kullanılmak üzere ilk 3 ay boyunca 250 MB internet paketi Avea tarafından hediye edilecektir.

 

 

Windows Phone 8X by HTC ; Windows Phone 8 işletim sistemi, kişiselleştirilebilir ekranı, çok daha fazla kişinin fotoğrafta yer almasını sağlayarak net ve canlı fotoğraflar çekmeye olanak veren geniş açıya sahip  ön kamera lensi  ve stüdyo kalitesinde ses sunan entegre Beats Audio amfisi  ile öne çıkıyor.

 

 

Microsoft Office programı içeren Türkiye’deki ilk  telefon olan  Windows Phone 8X by HTC’nin kişiselleştirilebilir “Canlı Kutucuklar” özelliği sayesinde kullanıcılar, başlangıç ekranından ayrılmadan gerçek zamanlı güncellemeleri takip edebiliyor. 

 

 

İkonik tasarıma sahip olan Windows Phone 8X by HTC siyah ve mavi renk seçenekleriyle Avea İletişim Merkezleri’nde

 

Teknik özellikler:

 

• Windows Phone 8

• 132.35 x 66.2 x 10.12mm

• Gorilla Glass Süper LCD 2 4.3 inç HD 720p dokunmatik ekran

• WVGA (1280x720) çözünürlük. Üstün netlik için yansımayı önleyici optik laminasyon

• Qualcomm S4 1.5 GHz Çift Çekirdek

• 16 GB  Dahili hafıza, 1 GB RAM

• NFC özellikli

• 8 megapiksel kamera otomatik odaklama ve LED flash

• 1,800 mAh Sabit ve şarj edilebilir Li-ion Polimer pil

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi