Windows Blue geliyor!

Windows Blue geliyor!
Windows 8 çıkmadan sonraki versiyon konuşulmaya başladı.

Microsoft oldukça hızlı gidiyor. Windows 8’in hazırlıklarını yaparken, şimdi de Windows Blue haberleri ile karşı karşıyayız. Windows Blue, Windows 8’den sonra çıkacak olan işletim sistemi. Yayınlanmasını beklediğimiz tarih kesin değil; ancak seneye yayınlanacağı olasılığı en güçlü haberler arasında.

 

Windows Blue'nun hangi özellikleri beraberinde getireceği ise henüz bilinmiyor. Ancak bilinen bir şey Windows Blue’nun Windows 9 olmadığı. Aynı zamanda Windows Blue sadece bir güncellemeden ibaret olacak. Ancak isminin bile değişik olması insanların merak etmesi için önemli bir etken. Çoğu kişi Windows Blue’yu ilk defa duyuyordur.  Muhtemelen özellikleride merak ediliyor.  Ancak şu an için resmi bir açıklama yok. Açıklama sadece Windows Blue’nun Windows 8’den sonra piyasaya sunulacak olması.

 

Her durumda, önümüzdeki aylarda Windows "blue" konusunda daha fazla bilgi yazılıp çizilecek gibi görünüyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi