Windows 8 Test Sürüm 500 Bin Kere Indirildi

Windows 8 Test Sürüm 500 Bin Kere Indirildi
Microsoft’un Windows 8 işletim sisteminin geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapıldı. Tanıtımda sahne alan Steve Ballmer, sistem ile ilgili birtakım açıklamalar yaptı ve tam sürümün kısa zaman sonra kullanıcılara sunulacağını belirtti.

 Microsoft’un Windows 8 işletim sisteminin geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapıldı. Tanıtımda sahne alan Steve Ballmer, sistem ile ilgili birtakım açıklamalar yaptı ve tam sürümün kısa zaman sonra kullanıcılara sunulacağını belirtti.

Steve Ballmer’ın açıklamasından sonra geliştirici sürümün kullanıcılara sunulması ile yeni sistem yaklaşık olarak 500 binden fazla indirilme oranına ulaştı. Microsoft çalışanlarını bile şaşkına uğratan bu indirilme oranı, hala büyümeye devam ediyor. Görünüşe göre Windows 8 işletim sisteminin tam olarak pazara sunulmasının ardından oldukça yüksek oranda kullanıcı tarafından kullanılmaya başlayacağı ortaya çıkıyor.

Steve Ballmer - Windows 8 Videosu 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi