Windows 8 Dosya Aktarım Hizmeti Değişiyor

Windows 8 Dosya Aktarım Hizmeti Değişiyor
Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 8 iledosya aktarım hizmeti değişiyor. Yeni eklenti ile dosya aktarımı sırasında karşımıza yeni bir görev yöneticisi çıkıyor. Mevcut görev yöneticisi ile kullanıcılar artık kopyala ya da kes gibi işlemlerini istedikleri anda durdurabilecek ve istedikleri andan itibaren tekrar başlatabilecek.

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 8 iledosya aktarım hizmeti değişiyor. Yeni eklenti ile dosya aktarımı sırasında karşımıza yeni bir görev yöneticisi çıkıyor. Mevcut görev yöneticisi ile kullanıcılar artık kopyala ya da kes gibi işlemlerini istedikleri anda durdurabilecek ve istedikleri andan itibaren tekrar başlatabilecek.

Yeni uygulama sayesinde kullanıcılar istediklerin anda bilgisayarlarının performansını artırmış olacak. Yani kopyalamanın durdurulduğu anda bilgisayar diğer yapılan işlemlere ağırlık vermeye başlayacak ve bu sayede bilgisayarlarda performans artışı sağlanacak. Daha sonra kopyalama ya da kesme işlemi de kaldığı yerden devam ettirilerek işlem sonuca ulaştırılacak.

Windows 8 Videosu

Windows 8 ilk görüntüler. Windows cildirdi mi? from SosyalMagara on Vimeo.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi