WhatsApp artık BlackBerry 10'da!

WhatsApp artık BlackBerry 10'da!
Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp sonunda BlackBerry 10'da!

BlackBerry 10 telefonların en büyük eksiklerinden biri olarak kabul edien WhatsApp sonunda yayınlandı!

 

BlackBerry 10 işletim sistemli telefonların satışa sunulmasından önce WhatsApp'ın bu telefonlar için yayınlanmayacağı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Telefonların halihazırda pazara sunulmasıyla beraber WhatsApp bu telefonlara uygulama yayınlamazken, üretici BlackBerry de hemen her akıllı telefonda kullanılan popüler uygulamanın kendilerinde bulunmaması nedeniyle zor günler geçiriyordu.

 

Ancak bugün bu konuda önemli bir gelişme yaşandı. WhatsApp BlackBerry 10 işletim sistemi için yayına verildi. Kullanıcılar bugünden itibaren WhatsApp'ı BlackBerry Z10 ve Q10 telefonlarında kullanabilecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi