Whack your boss (+18)

Whack your boss (+18)

Bazen yöneticiniz, uzun emekler sonucu yaptığınız bir işi sizinle tartışmaya gelir ve sadece işin kötü yanlarını size aktarır. Öyle zamanlarda etrafınızdan bir şey alıp kafasına geçiresiniz gelir hani. Bunu gerçekte yapamazsınız ama size bir uygulama önerisi bunun için Whack your boss.

Uygulamada ofisinize dırdır etmeye gelen patronunuzu gerçekten kanlı şekilde öldürebilmeniz için tam 20 farklı yöntem tanınmakta. Oyun +18 sınırında ve bunu hak ediyor sanki;

1

Uygulamada patronunuz ofisinize girdiği andan itibaren etrafınızadaki bir nesneyi seçerek patronunuza karşı kullanmaya başlıyorsunuz. Aslında tek yapnaız gereken onu nasıl öldüreceğinize karar vermek neseneyi seçtikten sonrası tamamen kendiliğinden ilerleyen bir senaryo. Ofiste golf sopası, makas, klavye, monitor, v.s. gibi bir sürü seçeneğiniz var. Tek yapmanız gereken karar vermek.

22

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi