Webroot Secure Anywhere

Webroot Secure Anywhere
Webroot 2012 antivürüs yazılımı hem PC için hem de mobil cihazlar için hayran olunacak nitelikte bir güvenlik paketi. Yazılım

Webroot Secure Anywhere Webroot 2012 antivürüs yazılımı hem PC için hem de mobil cihazlar için hayran olunacak nitelikte bir güvenlik paketi. Yazılım bilgisayara yüklendiği zaman kurulu paketin tamamı 600 KB yer işgal etmekte. Diğer bileşenleri de eklendiğinde (yedekleme, şifre yönetimi) kurlum 50 MB'nin biraz üzerine çıkıyor. Webroot 2012 antivirüs yazılımını artıları ve eksileri ile inceleyecek olursak;       Artıları     - Zararlı yazılımlara karşı mükemmel koruma,     - Mükemmel bir kötü amaçlı yazılım temizleme özelliği,     - Online yedekleme ve dosya paylaşımı,     - Android desteği,     Eksikeri     - Daha az etkili phishing koruması,     - Online konsolun bazı özelliklerinin henüz mevcut olmaması     - Antispam ve ebeveyn kontrolüWebroot SecureAnywhere bugüne kadar en küçük ve en hafif güvenlik paketi. Ebeveyn kontrolü ve antispam özelliklerinin eksik olmasına rağmen herkes onun virüsten koruma özelliğini mükemmel bulmakta. Online yedekleme ve şifre yönetimi de çok iyi.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi