Warner Bros sunar

Warner Bros sunar
Outmywindow.com adresi ile fotoğraf paylaşımı

Warner Bros. Outmywindow.com adresi ile fotoğraf paylaşım servisi başlatacak. Henüz aktif olmayan site 'görüntülerinizi hayatın hızıyla paylaşın' sloganıyla yola çıkmış. 

Servisin içeriği ile alakalı kesin bilgiler olmasa da, ana sayfadan anlaşılan mobil cihazlar, TV'ler ve bilgisayarlar arasında paylaşım sağlayacak bir servis olabileceği tahmin edilmekte. Servis koşulları incelendiğinde sitenin aynı zamanda baskı hizmeti vereceği, Facebook ve Google hesapları ile uyumlu çalışabileceği de anlaşılmakta.

Sitenin yayın tarihi hakkında da bir ip ucu olabilir, servis koşulları 9 Ocak 2012 Pazartesi tarihini taşımakta, yarın sitenin yayına girebileceğini düşündürüyor bu durum. Ana sayfada e-posta adresinizi yazdığınız takdirde site ekibi, site yayına başladığında size haber veriyor olacak. Warner Bros. Advance Digital Services tarafından hazırlanan bu servis muhtemelen 2012 için renkli bir platform oluşturacaktır.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi