The Walking Dead oyunu

The Walking Dead oyunu
Beyaz perdeden uyarlanan bir oyun daha

AMC'nin rekortmen dizisi The Walking Dead oyun oluyor. Dizinin 2. sezonu yeni bitti. Dizi o kadar çok sevildi ki şimdiye kadar primetime'de en çok izlenen dizi rekorunu elinde bulundurmakta.

Oyunun yapımcısı Telltale Game, firma daha önce de Back to the Future, Jurassic Park gibi beyaz perdeden uyarlanmış oyunları yapmıştı. Oyunun trailer'i internette dolaşmaya başladı bile. İlk göze çarpan şey karekterlein farklı oluşu, bunun sebebi bilinmez ancak dizideki karakterlere hiç benzemeyen karakterlerle oyunu tasarlamak bence kötü bir fikir.

Oyun sektörü ile film sektörünün organik bağının pek çok ürünün görmüşüzdür. Bakalım bu seferki dizi hayranlarını ne kadar memnun edecek?

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi