VLC Player 2.0'ın tadını çıkarın.

VLC Player 2.0'ın tadını çıkarın.
Neredeyse bütün video formatlarını oynatabilen VLC Player'ın yeni sürümü yayınlandı.

Neredeyse bütün video formatlarını oynatabilmesiyle tanınan ve ücretsiz olan VLC Player'ın yeni sürümü hizmete sunuldu. VLC 2.0 ile değişimin en güzelini Mac kullanıcıları hissedecek; zira yıllardır Mac kullanıcıları VLC Player'ı Windows 95'in kullanıcı arabimiyle kullanmak durumunda kalıyordu. Bu yeni sürümle artık Apple'ın temasına daha uygun bir hale gelen VLC Player ile videoyu yazılımın penceresine sürükleyerek oynatabiliyorsunuz.

Yenilenen altyazı yönetim ekranına sahip VLC, artık RAR dosyalarındaki altyazıları kendi başına çıkarabiliyor. Mac OS X Lion için Blu-ray desteğiyle birlikte Bluray player olma yolunda da ilerliyor. Windows kullanıcıları ise VLC Player'ın 64 bit sürümünü indirerek 64 bit Windows'larıyla daha uyumlu bir şekilde kullanabilecek. 

Programın yeni versiyonunu kurarken otomatik olarak eski versiyonların da kaldırılması sağlanıyor.

VLC Player 2.0 programını yandaki linkten indirebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi