Veee iPhone 4S satışa sunuldu...

Veee iPhone 4S satışa sunuldu...
iPhone 4S Turkcell, Vodafone ve Avea'da farklı tarife seçenekleri ile satışa sunuldu.

Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği Apple iPhone 4S bugün 16 Aralık'ta, Turkcell, Vodafone ve Avea'da aynı anda satışa sunuldu. Farklı data ve ses tarifeleriyle kurumsal ve bireysel aboneler için çeşitli alternatifler yer almakta. Operatörler iPhone 4S leri taahhütlü olarak satmak konusunda hemfikirler gibi görünüyor. Aşağıda detaylıca her operatörün uyguladığı fiyatları sizler için yayınlıyoruz. Tarifeler öylesine karışık ki, her kullanıcı hangi tarifenin kendisine uygun olacağını belirlemede bayağı uğraşacak gibi görünüyor.

Turkcell;

Vodafone;

Avea;

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi