Ve Max Payne 3 ön satışta...

Ve Max Payne 3 ön satışta...
Bir fenomen daha sahnede tekrardan...

Daha önce çıkışı ertelenen Max Payne 3'ün ön satışı açıldı. İlk oyunu ile farklı olduğunu kanıtlayan ve kendine has bir tarzı olan oyun serinin ikincisinde beni hayal kırıklığına uğratmıştı doğrusu. Üçüncü oyunun mekanları ve hikayesinin farkı bana ümit veriyor doğrusu. 15 Mayıs 2012 olarak belirlenen çıkış tarihi için şimdiden ön sipariş toplamaya başlandı.

Daha önce bahsettiğim gibi oyun bu sefer Brazilya'da geçmekte, oyun multi-player seçeneği de sunmak. Online olarak dapek çok yenilik getiren oyun bence ilk oyununda yakaladığı başarıyı tekrar yakalayacak gibi durmakta. bunun yanı sıra grafiklerin ve özellikle silahların gerçekciliğine ciddi anlamda övgüler bulunmakta. Tabi sonucu ancak oyuna başlayınca anlayacağız ancak şimdilik...

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi