Ve beklenen biografi artık Türkiye'de

Ve beklenen biografi artık Türkiye'de
Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un merakla beklenen biyografisi Türkçe olarak yayımlandı. Domingo Yayınevi tarafından yayımlanan kitap ilk olarak e-kitap formatında, idefixe üzerinden dün satışa sunuldu.

Apple’ın kurucusu Steve Jobs’un merakla beklenen biyografisi Türkçe olarak yayımlandı. Domingo Yayınevi tarafından yayımlanan kitap ilk olarak e-kitap formatında, idefixe üzerinden dün satışa sunuldu. Time dergisi editörlerinden ünlü biyografi yazarı Walter Isaacson’ın imzasını taşıyan “Steve Jobs” adlı kitabın e-kitap formatı, satışa çıktığı ilk 5 saatte 512 adet satılarak bir rekora imza attı. Walter Isaacson daha önce Einstein ve Benjamin Franklin'in de biografisini yazan Times Editörüdür. Steve Job ile yaptığı 40'ı aşkın röpartaj ve 100'den fazla Steve Jobs yakınıyla yaptığı görüşmeleri derleyerek "Steve Jobs: A Bıography" oluşturdu.Hayal gücümüz tokatlayan adamın inişli çıkışlı yaşam öyküsü ülkemizde de merakla bekleniyordu. Bakalım okuyucu Steve Jobs: Bir biografi kitabına ne kadar ilgi gösterecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi