Var mısın Yok musun ?

Var mısın Yok musun ?

Türkçesinin ücretli olduğu Varmısın yokmusun uygulamasının aynısı Deal or no deal ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bir dönemin rayting rekorlarını kıran yarışma artık revaçta olmasada eskileri yaad etmek isteyen veya yarışmak isteyenler bu uygulamanın ücretsizini yabancı versiyonunu indirebilirler. Oyunun mantığını anlatmaya pek gerek olmasada yüzeysel olarak bir geçsek iyi olur diye düşünüyorum.

Oyun içinde tutarların olduğu 26 kutudan oluşuyor.Kutuları açtırarak kalan kutular içinden en yüksek meblayı almaya çalışmanız mantığına dayanıyor. Belli aralarda teklif gelsede teklif kalan kutuların aritmetik ortalaması değil. siz elinizdeki teklifler ve kalan meblalar ile en son ne kadar karlı çıkabilirseniz oyunda o kadar başarılısınız demektir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi