Uygun fiyatlı yeni akıllı telefon!

Uygun fiyatlı yeni akıllı telefon!
GSmart’ın yeni bir akıllı telefon modeli daha satışa sunuldu. Çift SIM kartlı GS202 model akıllı telefon, Android 4.0 işletim sistemini kullanıyor.

Ağustos ayından bu yana Gigabyte GSmart akıllı telefonları Türkiye’ye getiren DataStar, yeni bir modeli daha tüketicilerin beğenisine sunuyor. GSmart GS202 model akıllı telefon uygun fiyatı (599 TL), çift SIM kart desteği ve Android 4.0 işletim sistemi ile dikkat çekiyor.

 

SIM kartları için farklı ekran renkleri tanımlanabilen GSmart GS202 ile iş ve kişisel kullanımları kolayca ayırt etmek mümkün.  4.3 inç IPS (In-Plane Switching) LCD ekranı bulunan ürün gözleri yormadan ve her açıda film ve resimleri görüntülemeye olanak veriyor.  1 GHz hızında işlemcisi olan ürünün hem önde hem de arkada kamerası yer alıyor. Böylece fotoğraf ve video çekimi çok rahat oluyor. 

 

Bluetooth, MP4, FM radyo, kablosuz ağ, GPS gibi özellikleri ve yüz tanıma kilidi olan GSmart GS202 akıllı telefon, önceki model olan GS1355’e oranla daha ince ve hafif.  Uygun fiyatı ile de dikkat çeken ürünün bazı özellikleri ve fiyatı ise şöyle: 

 

Gigabyte GSmart GS202 Akıllı Telefon          

- Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) işletim sistemi,

- 1 GHz işlemci,

- Çift SIM kart,

- 4.3 inç IPS LCD ekran (480 x 800 piksel), 

- 4GB ROM, 512MB RAM bellek,

- MikroSD kart (32GB’a kadar),

- Micro USB,

- FM radyo,

- GPS,

- 802.11 b/g/n kablosuz internet, 

- GPRS, EDGE,

- Bluetooth 3.0,

- 5M piksel kamera ve LED flaş ışığı, 0.3M piksel ön kamera,

- Boyutlar: 130.5 x 66.5 x 10.9 mm,

- Ağırlık: 147,6 gr. (pil ile),

- Fiyat: 599 TL (KDV dahil). 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi