Unuttuğunuz Wi-Fi şifrenizi bulmak

Unutulan kablosuz ağ şifreniz artık sorun olmaktan çıktı.

Günlük hayatın yoğunluğunda kendi koyduğumuz kablosuz ağ şifresini unutabiliyoruz. Dahası ev, iş arkadaşlarımızın koyduğu kablosuz şifreyi öğrenmek zorunda olupta öğrenemediğimiz olursa sıkıntı oluyor.  WirelessKeyView ise tam bu iş için gerekli program. Programın kullanımı çok basit ve daha önce bilgisayarınızda kaydettiğiniz herhangi bir kablosuz ağ şifresini buradan öğrenebilirsiniz(veya hatırlayabilirsiniz)  .

Programı indirdikten sonra kuruyoruz.

Programı çalıştırıyoruz.

 

ve bu basit program ile artık ağ bilgilerinizi bir taraflara not edebilirsiniz. Program reset atmaktan çok daha kolay bir program hele ki kablonuz yoksa.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi