Unutkanlığa, yoğunluğa tek uygulamada çözüm

Unutkanlığa, yoğunluğa tek uygulamada çözüm

Wunderlist basit bir not defteri üzerine bir çok özellik katılarak günlük hayatımızın yoğunluğunda hayatımızı kolaylaştırıyor. Uygulamaya üye olmak çok kolay mail adresiniz ve şifrenizi giriyorsunuz sonrasında ekstra hiçbir bilgi istenmiyor. Yeni liste oluşturur sonra listeye içeriklerinizi doldurabilirsiniz.

Uygulamanın farkı ise her platformda çalışmasında yatıyor. Gün içerisinde yeni liste alıp doldurup ofisinize geçtiğinizde uygulamanız ve yapılacaklar listenizi telefonunuzdan değil bilgisayarınızdan açabilirsiniz. Benzerlerinin olduğunu biliyorum ama Telefonunuz değişirde başka bir platform a geçerseniz (Örneğin ios'tan android'e) hiçbirşey değişmeden sadece kullanıcı adı ve şifreniz ile tüm listenizi yeni platformunuza taşıyabilirsiniz. Listenizdeki herşeyinizin senkronize olduğunuda belirtmem gerek. Ayrıca Listenizin çıktısını alabilirsiniz. Listenizi icloud ile de paylaşabilirsiniz.

Şimdiden hem telefonumda hem bilgisayarımda kullanmaya başladım ve açıkçası  yarattığım ilk iki liste doğumgünleri ve Techcekirdek listeleri ve içerikleri hızla doluyor. Gün içerisinde yapılacaklar listemizi hiç kontrol edemediysek te listenizdeki bir hatırlatmayı size mail olarak atabiliyor. 

Unutkanlık ve yoğunluktan dert yananlar için uygulamanın vazgeçilmez olduğunu belirtmem lazım.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi