Ucuz Windows 8 tablet geliyor!

Ucuz Windows 8 tablet geliyor!
Windows 8'li ucuz bir tabletin hayalini kuranlar... PC devi yakında hayalinizi gerçek yapabilir!

Wall Street Journal'ın ismini vermediği kaynaklara dayandırdığı haberine göre Acer, 2013 başlarında, mevcut Windows 8 tabletlerden çok daha ucuz modelleri piyasaya sürecek. Tabletlerin fiyatları ve teknik özellikleri hakkında henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

 

Acer'ın Intel Clover Trail (Atom serisi çiplerin yeni nesli) işlemciye sahip Iconia W510 Windows 8 tableti şu an yaklaşık 500 dolara satılıyor. Ama tabletin piyasada kolay kolay bulunmadığına dair haberler de az değil. Bunun nedeni, sevkiyatın az sayıda yapılması olarak gösteriliyor. Acer ise, daha ucuz modellerle daha fazla satış yapmanın peşinde olabilir.

 

Acer'ın yeni nesil Windows 8 tabletler dışında 1.2 GHz çift işlemci ve 1,024 x 600 çözünürlüklü ekrana sahip bir Android tablet üzerinde de çalışmakta olduğu alınan duyumlar arasında. Gelişmekte olan pazarlar için özel üretileceği söylenen tabletin fiyatınınsa 99 dolar olacağı söyleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi