Ucuz iPhone'dan yeni haber!

Ucuz iPhone'dan yeni haber!
Ucuz iPhone ya da iPhone Mini olarak dillerde dolaşan telefondan ilginç bir iddia daha geldi!

Apple'ın ekonomik fiyatlı iPhone modeli üzerindeki sis perdesi henüz kalkmazken cihazla ilgili yeni bir iddia da Topeka Capital analisti Brian White'dan geldi.

 

Söylentilere konu iPhone Mini'nin iPod Mini ve Nano'da olduğu gibi 5 farklı renkte (siyah, beyaz, pembe, mavi ve yeşil) kullanıcılarla buluşacağını söyleyen White, daha çok gelişen pazarlara yönelik hazırlanan cihazın iPhone 5S'ten daha önce piyasada olmasını beklediğini ifade etti. iPhone 5S için beklenen lansman tarihinin Eylül ayı olduğu göz önüne alındığında iPhone Mini için da uzun bir süre kalmadığını söylemek mümkün.

 

Analistin bir diğer iddiası ise Apple'ın iPhone 6 için mevcut 4 inç yerine daha büyük ekran üzerinde çalıştığıdır.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi