Ücretsiz iPhone uygulaması yapmak

Ücretsiz iPhone uygulaması yapmak
Bütün mobil uygulamalarınızı ücretsiz olarak yapmak artık çok kolay.

Web sitenizin mobil cihazlarda çalışan uygulamasını bütün mobil platformlarda hazırlamak için tek yapmanız gereken mobile.conduit.com sitesine girmek.

Web sitenizin adresini girdikten saniyeler sonra uygulamanız hazır. Çok başarılı bir site ve 250 milyondan fazla kullanıcısı var iPhone, iPad, Android, Tablet, Windows Phone, Nokia ve Blackberry versiyonlarını görebiliyorsunuz. Arka plan resimlerinizi, uygulamanızın icon resmini, AppStore'daki ismini gibi detayları ekleyebiliyor, dilerseniz hazır modülleri kullanarak çok kısa sürede uygulamanızı hazırlayabiliyorsunuz. Kendi modullerinizi oluşturabilir çok profesyonel uygulamalar geliştirebilirsiniz. 

Uygulamayı oluşturmak için sizden hiç bir ücret talep etmiyorlar.

AppStore'da yayınlanması için 99$

Androit Markette yayınlanması için 25$

ödemeniz gerekiyor.

Fakat mobile conduit ekibi uygulamanızı başarılı bulursa hiç bir ücret ödemeden bütün platfomlar için uygulamanızı ücretsiz olarak yayınlıyorlar.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi