Ücretsiz Facebook telefonu

Ücretsiz Facebook telefonu
Ücretsiz Facebook telefonu isteyen?

Dedikodusu uzun zamandır internette dolaşan Facebook un telefon üreteceği sanırız yakında gerçekleşecek. Üstelik Facebook yöneticileri bu telefonu ücretsiz olarak verecekler.

Tabi bir telefonun maliyetini düşünürsek bu hiç de kolay gerçekleşecek gibi durmuyor. Hele 800 milyon gibi bir kullanıcısı olan Facebook için. Facebook burdaki hedefi telefonu ücretsiz dağıtmak ve maliyetini de reklamlar üzerinden yapmak.

Olur mu olmazmı bize bunu zaman gösterecek elbet ama 2012 Nisan ayı öncesinde telefonun hazır olamayacağını analistler dile getiriyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi