Twitter'ın yeni logosu!

Twitter'ın yeni logosu!
En çok kullanılan sosyal paylaşım ağlarından biri olan Twitter, meşhur logosunu değiştirdi!

Milyonlarca kişinin sürekli kullandığı ve paylaşımlarda bulunduğu Twitter, logosunda küçük değişiklikler yaparak kullanıcıları için daha estetik bir logo geliştirdi.

 

Kurulduğundan beri kullanılan kuş logosunda yeni bir değişikliğe gidilerek kuşun üzerinde bazı oynamalar yapıldı. Mavi kuş, yeni logoyla birlikte başını biraz daha yukarı kaldırmış şekilde karşımıza çıkıyor, aynı zamanda kafasındaki tüylerin de alındığını görüyoruz. Yeni logonun Twitter'ı çok daha kurumsal bir şekilde temsil ettiğini söylemek mümkün.

 

Yeni logo Twitter'da bazı bölgelerde kullanılmaya başlandı. İlerleyen günlerde yeni logo Twitter'ın tüm sayfalarındaki yerini almış olacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi