Twitter'dan işbirliği!

Twitter'dan işbirliği!
Twitter, uluslararası finans şirketi AmE ile işbirliği yaptı.

Twitter, uluslararası finans şirketi American Express(AmEx) ile birlikte "Tweet ile öde" servisi başlattı. Bu işbirliğine göre AmEx kart sahipleri Twitter’dan kısa mesaj göndererek ürün satın alabilecek.

 

Düzenlemeye göre Twitter ve AmEx hesapları arasında bağlantı kuran kullanıcılar satıcıların tekliflerini bir tweet ile kabul edebilecek. Bunun ardından AmEx’den bir onaylama mesajı gelecek. Bu mesajı onaylayan kullanıcılar ürünü satın almış olacaklar.

 

İki büyük şirketin yaptığı anlaşma, e-ticaretin doğrudan bir sosyal medya sitesi üzerinden kullanımına olanak veren bugüne kadarki en önemli anlaşmalardan biri oldu.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi